stepp-logo-bwSteppačky ani v 5. kole I. ligy dorostenek nepřipustily žádné překvapení. Nicméně jejich výkon v zápase se Slávií Hradec Králové nebyl vůbec dobrý. Jejich největším soupeřem totiž byla jejich střelba na soupeřovu branku.

14.5.2011 Fezko Strakonice - Stepp Praha 14:6 (2-0 / 3-1 / 6-4 / 3-1)

• Parobková K. - 2
  • Bušauerová N. - 2
  • Řehořová B. - 1
  • Bažantová B. - 1
Zápas se hrál, tak jak je to zvykem s týmem Strakonic, ve velkém tempu. Ale i přes velké plavecké nasazení bylo na obouch týmech zřetelně vidět, že už není o co hrát a že je o konečném pořadí rozhodnuto. Steppačky v oslabené sestavě prohrály poměrně jasným výsledkem 14:6.

14.5.2011 Stepp Praha - Sl. Hradec Králové
12:8 (5-4 / 2-1 / 2-1 / 3-2)

• Parobková K. - 6
  • Pořízková A. - 3
  • Bažantová B. - 2
  • Bušauerová N. - 1
  Steppačky začaly utkání slibně. Celou první čtvrtinu se zápas vyvíjel, tak jak se dalo očekávat. Bez větších problému soupeře z Hradce Králové, který přijel pouze v sedmi, přehrávaly. Od 7. minuty druhé čtvrtiny, kdy se vyfaulovala hradecká hráčka, hrály Steppačky přesilovou hru. Na hradecké střídačce totiž nebyl nikdo, kdo by nastoupil za vyloučenou hráčku. Boužel využívání přesilových her není steppáckou silnou stránkou. Za cca 22 minut se Steppačkám podařilo vstřelit pouhých 7 gólů, díky čemuž se hradeckému týmo dařilo držet slušný výsledek.