Vyrazili jsme 21. září v 7:40 z parkoviště Budějovická směrem Děčín, kde jsme měli odehrát první turnaj mladších dorostenců v této sezóně. Steppáci navíc přijeli téměř v plné sestavě. První zápas jsme měli hrát proti domácímu Děčínu. S Děčínem hrál náš tým po dvou letech a všichni byly plní očekávání, jak zápas dopadne. Zápas začal celkem klidně a bylo vidět, že Steppáci se za ty dva roky hodně zlepšili, ale díky nepozornostem a chybám jsme prohrávali po první čtvrtině 4:1. Chtěli jsme ještě zabojovat, ale zápas jsme nakonec nezvládli a postupně jsme se dopracovali k celkem jasné prohře.

• Mynář A. - 1

Další zápas jsme odehráli proti UP Olomouc. Olomouc byla vůči minulé sezóně dost oslabena a tak si na ně Steppáci věřili. Zápas ale nezačal vůbec dobře a v polovině první čtvrtiny byl výsledek 2:2. Nakonec jsme se ale vzmužili a začali zápas obracet ve svůj prospěch. V polovině byl výsledek 16:3 a nakonec jsme si došli pro jasnou výhru.

21.09.2013 Stepp Praha - UP Olomouc  30-9  (3:8 / 0:8 / 4:7 / 2:7)

• Pešek R. - 7
  • Mynář A. - 6
  • Sojka P. - 5
  • Cipra J. - 4
  • Khamidullin E. - 2
  • Tytor N. - 1

Poslední zápas jsme odehráli znovu proti Olomouci. Zápas jsme zvládli bez komplikací a Steppáci nakonec lehce přehráli Olomouc, o čemž svědčí i výsledek.

21.09.2013 UP Olomouc  - Stepp Praha   4-40  (3:10 / 1:8 / 0:1 / 0:11 / 0:11)