Mladší dorostenci odjeli 3. května do Hradce Králové znovu hrát o medailová umístění. Čekali je tři zápasy, proti Hradci králové, Slavii Praha a Děčínu. Steppáci odcestovali brzy ráno, protože hráli hned první zápas turnaje.

3.5.2014 Sl. Hradec Králové - Stepp Praha 15-6 (2:4 / 4:0 / 4:0 / 5:2)

• Pešek R. - 2
  • Sojka P. - 2
  • Cipra J. - 2
  První zápas odehráli Steppáci proti domácímu týmu Slavii Hradec Králové. Začátek zápasu Steppáci nezvládli, a dostali hned v první minutě gól z centra. Steppáci se ovšem zvedli a podařilo se jim srovnat díky střele druhého centra Cipry a proměněné přesilovce po zahrání steppáckého signálu. Naším centrům chodili skvělé přihrávky celou čtvrtinu výborné přihrávky a jak Peškovi, tak Ciprovi se podařilo skórovat. Ke konci čtvrtiny ale na hranici šesti metrů vystřelil hradecký obránce nechytatelnou střelu a snížil tak stav na 4:2 pro Stepp. Steppáci ale zřejmě usnuli na vavřínech, protože celou druhou čtvrtinu se jim nedařilo vstřelit gól. I obrana nebyla tolik jistá, jako v první čtvrtině a špatná komunikace s osobními chybami vyústili ve 4 góly Hradce. Zápas za stavu 6:4 stále nebyl ztracen, ale Steppáci se nedokázali dostat zpět do hry a ve třetí čtvrtině skončili stejně špatně jako ve druhé. Steppáci už prohrávali o 6 branek. Bylo téměř jasné, že tento zápas se jim už otočit nepodaří. Steppu se sice podařili vstřelit dvě branky, ale v obraně se jim stále vůbec nevedlo a zápas tedy prohráli poměrně jasným výsledkem, se kterým nebyl nikdo ze Steppáků spokojen.

3.5.2014 Sk Slavia Praha - Stepp Praha
7-4 (1:1 / 1:2 / 3:0 / 2:1)

• Pešek R. - 3
  • Tytor N. - 1
  Ve druhém zápase nastoupil Stepp proti svému městskému rivalovi SK Slavia Praha. Hned na začátku byl zápas velmi vyrovnaný a Peškovi se podařilo vstřelit rychlý gól z centra. Ten ovšem později fauloval a byl nařízen pokutový hod pro Slavii, který Slavie proměnila. Do konce čtvrtiny se toho už moc nestalo a stav byl tedy 1:1. Slávisté se ujali ve druhé čtvrtině vedení po střele z obrany. Kapitánu Peškovi se podařilo vstřelit další 2 góly z centra a Steppáci se tak ujali vedení 3:2. Ve třetí třetině Slávisté začali hrát zajímavou taktiku, jelikož se slávistickému centrovi se nedařilo skórovat a povětšinou se ani nedostal do zakončení, Slávisté se nechali zfaulovat na 5 metrech a poté vystřelili. Bohužel pro Stepp to Slávistům vycházelo a Steppákům se nedařilo dávat góly. V poslední čtvrtině se Steppákům znovu nedařilo a i přes Tytorův gól z dálky prohráli. Většině hráčů bylo líto, že prohráli, i když byly po většinu zápasu lepším nebo vyrovnaným soupeřem.

3.5.2014 Stepp Praha - SK Děčín
12-12 (3:4 / 4:2 / 4:3 / 4:4)

• Cipra J. - 3
  • Sojka P. - 3
  • Mynář A. - 2
  V posledním zápase nastoupili Steppáci proti nejdůležitějšímu soupeři a to SK Děčín. Už před zápasem se trenér Rezek rozhořčil nad rozsudkem rozhodčích. Hlavním z několika důvodů bylo, že Steppáci měli přestávku pouze 35 minut a to po velice vyrovnaném a těžkém zápase proti Slavii. Podle pravidel by Stepp měl mít nejméně hodinu na odpočinek. Steppáci ale nechtěli riskovat kontumaci a tak k zápasu nastoupili i po tak krátké pauze. Děčín se hned ze začátku ujal vedení 2:0. Steppáci se ale zvedli a po střelách druhého centra Cipry a středního obránce Sojky se jim podařilo srovnat.  Děčín ale steppákům znovu odskočil o dva góly. Ke konci se znovu prosadil Sojka za 5 metrovou hranicí a Stepp tak zaostával o jednu branku. Ve druhé čtvrtině se prosadil i Pešek z centra a Mynář z pravé obrany. I Děčínu se dařilo vstřelovat góly, hlavně z centra a pravého křídla. Do konce čtvrtiny se ještě prosadili naši centři Cipra a Pešek, kteří vstřelili každý po jednom gólu. Hned na začátku druhé poloviny zápasu se střednímu obránci Sojkovi podařilo vstřelit pěkný gól z dálky. Krásný gól po spolupráci křídel v přesilovce vstřelil i Mynář. Steppáci však svůj náskok ztratili a na konci čtvrtiny vedli znovu jen o gól. Na začátku poslední čtvrtiny se Děčínu podařilo srovnat a poté započala výměna gólů. Nejdřív se Děčín ujal jednobrankového vedení, ale potom se steppákům podařilo vstřelit 2 góly za sebou. V posledních dvou vteřinách se ale po nedostatečné obraně Steppu z pravého křídla prosadil dečínský hráč a srovnal tak stav zápasu.

Celý turnaj odehráli Steppáci poměrně dobře. S výsledky ovšem není spokojen asi nikdo. Nyní Stepp čekají další dva turnaje, kde musí ukázat svou kvalitu.