Mladší žáci

Poslední květnovou neděli jeli mladší žáci bojovat o zlatou medaili do Tábora. Celý tým vyrazil do Tábora vlakem, a tak bylo o zábavu postaráno už během nedělního dopoledne. Na bazéně ovšem čekala na Steppáčky výzva – aby se posunuli z průběžné druhé příčky na první, museli Brno porazit o 3 góly.

20180527 tabor8Radost vítězů 

Číst dál...

Mladší žáci v Olomouci dohráli poslední turnaj základní části, před jarní částí soutěže. V prvním utkání Steppáci nastoupili proti Kometě Brno. Ve vyrovnaném utkání, kdy oba týmy stále dotahovaly náskok sopupeře, rozhodla poslední čtvrtina, ve které Stepp dokázal proměnit přesilovou hru. Brno naopak početní výhodu nevyužilo a tak Stepp zvítězil 6-5 a upevnil si tak čtvrté místo ve skupině A.

20180127 olo1po utkání s Kometou Brno

Číst dál...

Od 1. do 6. ledna proběhlo zimní soustředění přípravky a mladších žáků.
První den jsme se po příjezdu rozdělili do tří týmů – Bobrů na snowboardu s kapitánku Kubínkovou, Běžkujících špičatých koz s kapitánkou Pořízkovou a Sovětských hokejek s kapitánem Akmalovem.

Číst dál...

V sobotu 25.11. odjeli mladší žáci na svůj druhý turnaj do Strakonic. Během jednoho dne je čekaly tři utkání a soupeři ze Strakonic, Hradce Králové a Olomouce.

171125 strakonice

Číst dál...

V sobotu 11. listopadu konečně čekala mladší žáky první utkání letošní sezóny. Jelikož se opět trochu změnil soutěžní systém - žákovské týmy jsou rozděleny do dvou skupin po pěti, na každém turnaji se sejdou čtyři týmy (pátý pauzíruje) a každý odehraje tři utkání - na naše žáky vyšlo první pauzírování, a tak první zápas vyšel až na listopad. Tento turnaj měli Steppáci pořádat, ale v Podolí se bohužel ten den hrály ženy, dorostenci i muži, takže na mladší žáky nezbylo místo a museli být přesunuti na Slávii.

Číst dál...Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR