Mini pólo

Druhý turnaj mini póla mají za sebou nejmenší Steppáci. Bohužel ani do Strakonic tým neodjel v nejsilnější sestavě a výsledky tomu odpovídali. Steppáčci sice srdnatě bojovali, ale i tak si domů odvezli čtyři prohry. 

170506 strak01

Číst dál...

22. května 2016 jsme jeli bojovat za naši čest do Děčína. Nastoupili jsme v skromném počtu, bylo nás 8 a ještě k tomu bylo Julče Šturmové často špatně (mnohdy z viny našich protihráčů), tudíž jsme byli málo střídaní a pomalu ale jistě nám docházely síly. Navíc nám chybělo spoustu dobrých hráčů, ale přesto jsme se snažili a dokázali jsme uhrát dobrý výsledek.

160523 minipolo

Číst dál...

7. května 2016 jsme se zúčastnili třetího turnaje minipóla. Nastoupili jsme v silné sestavě, což ostatní týmy bohužel také. Sice jsme skoro všechny zápasy prohráli, ale zato jsme se toho hodně naučili a těšíme se na další turnaj minipóla.

160507 minipolo

Číst dál...

Naši nejmenší Steppáčci se o víkendu zúčastnili již druhého turnaje minipóla, který tentokrát hostila Slavia. Naši hráči se na turnajích minipóla chtějí hlavně co nejvíc naučit, ale každá výhra každého určitě potěší.

160416 minipolo

Číst dál...Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR