O víkendu 4. -5. 5. se odehrál třetí turnaj starších žáků o umístění, domácím týmem byl tentokrát Stepp Praha, pauzu mělo družstvo Strakonice "B". V domácím turnaji Steppáci nakonec dvakrát zvítězili a jednou remizovali.
111219-steppacci-male

Do turnaje vstoupili žáci již v pátek proti zatím vedoucímu týmu skupiny - Strakonicím "A". Steppáci nastoupili do zápasu ve vysokém tempu a záhy se ujali vedení po třech rychlých gólech z centra. Strakoničtí sice dokázali brankově odpovědět, první čtvrtinu však Stepp vyhrál jasně 5:1. Následující dvě čtvrtiny přinesly vyrovnané výkony obou týmů, Stepp si však udržoval pohodlné vedení, které si v poslední čtvrtině pojistil dvěma brankami. Stepp nakonec poprvé porazil Strakonice "A" a to rozdílem šesti branek 11:5.

K druhému zápasu nastoupili Steppáci v sobotu ráno proti týmu TJ Tábor, který je zatím bez bodu na posledním místě skupiny. Soupeř přijel do Prahy s mladým týmem a v malém počtu. Steppáci od prvních minut dali jasně najevo, že nepřipustí žádný dramtický průběh zápasu a první čtvrtinu vyhráli přesvědčivě 5:0, zbytek zápasu se odehrával jasně v tempu, které určoval domácí tým, Stepp vyhrál přesvědčivě 12:5.

K poslednímu zápasu nastoupilo domácí družstvo proti týmu UP Olomouc. Již od počátku bylo jasné, že zápas nabídne vyrovnaný souboj do poslední minuty. Na hráčích Steppu bylo vidět, že hrají již třetí zápas, hra byla velmi pomalá a bez štávy, to naopak vyhovovalo hráčům Olomouce, kteří spoléhali na svou tělesnou převahu a neplavavou hru. Týmy celý zápas bojovaly o  každý míč, v podstatě celou dobu bylo skóre vyrovnané. Do poslední minuty nastupoval Stepp s náskokem jednoho gólu, v doslova poslední vteřině však dostal gól, kdy po nepřehledné situaci míč samovolně doplul do brány. Stepp nakonec remizoval s Olomoucí 5:5.

Přestože Stepp v poslední zápase remizoval, může být s turnajem spokojený, z šesti možných bodů získal nakonec pět. Úspěchem byla pro Stepp zejména porážka favorizovaného týmu Strakonic. Hráči opět projevili zlepšení od minulého turnaje.
Stepp Praha - Fezko Strakonice "A"    11:5
Stepp Praha - TJ Tábor            12:5
Stepp Praha - UP Olomouc        5:5