V sobotu 3 .11. odehráli své první zápasy starší žáci Steppu Praha. Do základní skupiny pro tuto sezónu dostali loňského mistra Hradec Králové, pražskou Slavii  a brněnskou Kometu.

Starší žáci nastoupili v prvním zápase proti silnému domácímu týmu Hradci Králové. Stepp nastoupil do úvodního zápasu velmi špatně , čehož hradečtí pólisté využili a hned od začátku se ujali vedení. Výkony Steppu se nezlepšily po čas celého zápasu, Steppáci tak prohráli s Hradcem Králové vysoko 20:4

TJ Slavia Hradec Králové – Stepp Praha        20:4

V druhém zápase se Steppáci setkali s druhým pražským týmem Slavia Praha. První půlka zápasu se odehrávala v režii Steppu, který do tohoto zápasu nastoupil jako vyměněný a až do  poloviny třetí čtvrtiny vedl. Bohužel se starším žáků nevyvedl konec, na což mělo také vliv zranění Prokopa Sojky, a se Slávií prohráli 11:4.

SK Slavia Praha –Stepp Praha            11: 4

Kometa Brno byla pro Stepp neznámým soupeřem, podle toho také vypadala první čtvrtina, ve které padl pouze jeden gól. Stepp Praha si během zápasu vytvořil mnoho šancí, které dobře chytající brněnský brankář úspěšně vychytal. Steppáci si ale nakonec dokázali vytvořit tlak, díky kterémi začaly padat góly do brněnské brány. Stepp nakonec vyhrál jasně 7:3.

Stepp Praha – Kometa Brno                7:3

Tabulka po prvním turnaji

1. Slávia Hradec Králové      3       3       0       0     44 : 16   +  28   6 bod

2. SK Slávia Praha                 3       2       0       1     25 : 17   +   8    4 body

3. STEPP Praha                    3       1       0       2     15 : 34    –  19   2 body

4. SKP Kometa Brno            3       0       0       3     11 : 28   –  17     0 bod