Starší žáci odehráli v sobotu 24. 11. svůj druhý turnaj základní skupiny, bohužel však nedokázali ani v jednom zápase bodovat. Celý turnaj a všechny výsledky ovlivnil slávistický bazén, který je z poloviny mělký, žáci tak musejí chodit po dně a zápasy pak připomínají házenou, nicméně s tím se musely poprat všechny týmy.

V prvním utkání nastoupili Steppáci v pražském derby proti domácí Slávii, která je na bazén zvyklá. I přesto byl zápas do poloviny velmi vyrovnaný. Bohužel stejně jako na minulém turnaji se Steppu nevyvedla třetí čtvrtina, kterou prohrál vysoko 6:0, což rozhodlo o celém utkání. Steppáci byli na mělčině schopni vstřelit gól až tři minuty před koncem. Kvůli zkažené třetí čtvrtině Stepp prohrál 12:6.
Do dalšího zápasu nastoupili žáci proti lídrovi naší skupiny, Hradci Králové. Steppáci od začátku podávali koncentrovaný výkon a byli Hradci vyrovnaným soupeřem. Do druhé půlky nastupoval Hradec s jednogólovým vedením, Stepp však na začátku třetí čtvrtiny dorovnal a oba týmy bojovaly o každý balón. Bohužel poslední čtvrtina nešla podle představ Steppu a rozhodla o konečné výhře Hradce 10:5.
V posledním zápase se žáci utkali s domácím Brnem, kteří uhráli tak na celém turnaji dobré výsledky. Rozhodujícím prvkem celého zápasu byla schopnost brněnský hráčů střílet góly jak na mělké polovině, tak na hluboké. Napínavý zápas tak skončil nakonec ve prospěch Brněnských hráčů, kteří tak Steppu vrátili porážku z minulého turnaje.