Starší žáky týmu Stepp Praha očekával v sobotu 14. 12. další turnaj ligy starších žáků. V tomto kole je čekali 3 zápasy a to proti SK Slavia Praha, SK Děčín a SK Slavia Hradec Králové.

Steppáci se na zápasy těšili a bylo vidět jejich odhodlání, hlavně kvůli, že předchozích 5 zápasů prohráli. Do prvního zápasu nastoupil Stepp proti týmu SK Děčín, který již letos jednou porazil 10:2. Steppáci do zápasu nastoupili ve velkém tempu a hned v první čtvrtině vyhrávali 4:1. V druhé čtvrtině se Stepp mírně pozastavil ale i tak vedl stále o 3 branky. Po změně stran už Stepp získával kontrolu nad hrou a jen navyšoval svůj náskok a dovedl zápas do vítězného konce.

Stepp Praha 13:6 SK Děčín
•    Mynář A. - 4
•    Štrk Z. - 3
•    Sojka P. - 3
•    Khamidullin E. – 2
•    Grecký J. - 1

Druhý zápas čekal Stepp náročnější soupeř a to celek SK Slavia Praha. V této sezóně nastoupili Steppáci proti Slavii již podruhé. Poprvé prohráli jasně 9:2. Do poslední chvíle navíc nebylo jisté jestli do zápasu nastoupí kapitán Mynář, ale nakonec nastoupil a hra začala. Ze začátku měl Stepp potíže v obraně a Slávisté své šance proměňovali. V první čtvrtině navíc Steppáci neudělali v útoku skoro žádnou dobrou akci a již v první čtvrtině prohrávali 1:3. Ve druhé čtvrtině Steppáci zamezili Slávistické útoky na minimum, sami ale vstřelit góly nedokázali. Za celou čtvrtinu padl jediný gól. 2:3. Ve třetí čtvrtině se Steppáci začali prosazovat na Slávistické polovině a dokázali vstřelit několik branek a obrana fungovala také velmi dobře. Slávisté stříleli jen z dálky, a jejich pokusy nebyly přesné a povětšinou skončil vedle brány nebo v rukách brankáře Hruškoviče. Až do konce zápasu se střelecky prosazoval Sojka z centra a Stepp pokračoval v útočení až do konce zápasu. Celý tým odehrál zápas na jedničku a zaslouženě vyhrál.

Stepp Praha 8:5 SK Slavia Praha
•    Sojka P. - 5
•    Khamidullin E. - 1
•    Mynář A. - 1

Třetí zápas měl být pro Stepp určitě nejtěžší a odehrál ho proti týmu Slavie Hradec Králové.  Steppáci se i tak na zápas těšili a chtěli vyhrát. Trenéry Petra a Januše, kteří odjeli hrát do Německa, nahradil Tomáš Růžička. Zápas pro Steppáky nezačal vůbec špatně a dokonce vyhrávali 3:2. Hradec začal bojovat a ve druhé čtvrtině stav dorovnal. Trenér i hráči Hradce byli na pražského rozhodčího naštvaní a podle mnohých fanoušků steppáků oprávněně. Největší dohady se hrnuli po neuznaném gólu Hradce ze kterého vytěžil tým Steppu další gól. Hra byla velmi vypjatá a Hradec se nevzdal a bojoval dál. Hradec hrál ve druhé polovině o mnoho lépe než Steppu a tak nakonec zaslouženě vyhráli těsným rozdílem.

Stepp Praha 7:9 SK Slavie Hradec Králové
•    Bochňáková B. - 1

Steppákům se tedy turnaj povedl a tým předvedl výkony více než nad očekávání. Doma Stepp získal 4 body a posunul se v tabulce již na čtvrté místo. Do konce podzimní části ale ještě zbývá několik těžkých utkání.