O víkendu 18.-19. 1. 2014 tým Steppu Praha odjel do Brna, kde měl odehrát 3 zápasy proti Fezku Strakonicím "B", WPT Pressburgu a Kometě Brno. Na turnaj jeli steppáci mimořádně s trenérkou Karolínou Parobkovou, protože trenéři Tomáš Petr a Martin Januš hráli zápas ve Východoněmecké lize.

• Dvořák M. - 1

První zápas odehráli steppáci proti týmu ze Slovenska - WPT Pressburg, který hraje mimo soutěž. Každopádně tu šlo o důležité body do tabulky, které steppáci nyní potřebují. Zápas nezačal pro Stepp vůbec dobře, protože ze začátku prohrávali 1:3. Ve 2. čtvrtině se steppáci sebrali a několika góly obrátili zápas ve svůj prospěch, v polovině utkání byl pak stav 5:4. Největší zásluhu na tom měl steppácký centr Sojka. Druhá polovina zápasu pak již patřila výhradně Steppu. Do hry se tak mohli zapojit všichni hráči a zápas si steppáci ke konci uživali. Pressburg měl ještě možnost ke konci zápasu snížit z pokutového hodu, tomu však zkušeně zabránil brankář Hruškovič.

• Jiruš A. - 1
  Druhý zápas odehrál Stepp Praha proti Fezku Strakonice “B“. Hned ze začátku se steppáci do zápasu vrhli velkým tempem a již v první čtvrtině vyhrávali 9:1! Stepp Praha, tak mohl hodně střídat a pošetřit síly na důležitý zápas s Brnem. V utkání padalo hodně gólů a byl vidět herní růst celého týmu. Steppáci vyhráli s naprostou převahou. Byli na tom lépe jak fyzicky, tak i psychicky. Celkově steppáci podali pěkný týmový výkon, který završil brankář Hruškovič, když opět zneškodnil penaltu.

19.1.2014 Kometa Brno - Stepp Praha
3-8  (1:1 / 1:3 / 1:2 / 0:2)

• Sojka P. - 5
  • Mynář A. - 1
  • Bochňáková B. - 1
  • Štrk Z. - 1

Ve třetím zápase hrál Stepp Praha bez obránce Khamidullina, který patří mezi klíčové hráče Steppu. Na druhou stranu přijel hráče podpořit hlavní trenér Martin Januš.

Na začátku byl zápas hodně vyrovnaný a oba týmy vstřelily po jednom gólu. Ve druhé čtvrtině se steppákům vedlo o něco lépe a minutu před koncem byl stav 3:1 pro Stepp. Bohužel se brněnskému obránci podařilo čtyři sekundy před koncem čtvrtiny dalekonosnou střelou z poloviny hřiště dát gól, kterému brankář Steppu nedokázal zabránit. Vteřinu před koncem však podobně odpověděl Sojka jehož tečovaná střela skončila v brněnské síti.

Po změně stran se pomalu začala projevovat herní převaha Steppu. Steppáci vstřelili několik gólů z dálky a ke konci zápasu bylo již téměř rozhodnuto. Jak minuty ubíhaly a blížil se konec zápasu podařilo se steppákům definitivně převzít kontrolu nad hrou. Stepp Praha tak zaslouženě vyhrál a připsal si třetí výhru na turnaji.