Starší žáci týmu Steppu Praha se zúčastnili prvního turnaje první ligy staších žáků, kam se probojovalo pouze nejlepších 5 týmů z poháru. Steppáci odehráli i přes neregulérnost bazénu alespoň dva body.

12.4.2014 Sk Slavia Praha - Stepp Praha
11 -5  (2:2 / 2:1 / 3:1 / 4:1)

• Sojka P. - 2
  • Khamidullin E. - 2
  • Grecký J. - 1

V prvním zápase nastoupili steppáci proti domácím slávistům. Ze začátku zápas vypadal velmi vyrovnaně a Stepp mohli i vést, ale nepodařilo se mu proměnit několik šancí. Stav byl tedy 2:2. Ve druhé čtvrtině se steppákům tolik nevedlo a vstřelili pouze jednu branku. Slávisté poté ve třetí čtvrtině uběhli Steppu natolik, že se steppáci už nedokázali vrátit do zápasu.

12.4.2014 Stepp Praha - Fezko Strakonice "A"
2-13  (1:3 / 0:4 / 1:2 / 0:4)

• Sojka P. - 1

Ve druhém zápase se Steppáci utkali s Fezkem Strakonice “A“. Steppáci ale hned ze začátku naprosto zaspali, čehož využilo pravé křídlo Strakonic a vstřelilo rychlý gól na 1:0. Po samostatném úniku Sojky se dostal k zakončení Grécký a vyrovnal na 1:1. Strakonice pak ale utekly 2 góly a dostali se tak do vedení. Ve druhé čtvrtině ale steppáci úplně zaspali a hře nepomohli ani změny v sestavě. Zápas nakonec skončil jasnou prohrou pro Stepp.

12.4.2014 Stepp Praha - Kometa Brno 8-7  (1:1 / 2:3 / 4:3 / 1:0)

• Sojka P. - 4
  • Mynář A. - 2
  • Khamidullin E. - 1
  • Balšánková I. - 1

Ve třetím zápase nastoupili steppáci proti Kometě Brno. Na začátku zápasu byla hra velmi vyrovnaná. Brno sice vstřelilo první gól v zápase, ale po faulu na centra Sojku byla nařízena penalta, kterou proměnil a stav byl vyrovnaný. Ve druhé čtvrtině Stepp utekl góly Balšánkové a Sojky na 3:1. Kometa se ale v průběhu čtvrtiny zvedla a dokonce předčila Stepp i na výsledkové tabuli. Stav byl tedy 3:4. Ve třetí čtvrtině se Steppu podařilo vyrovnat a místy i předčil Kometu. Zasloužil se o to hlavně kapitán Mynář dvěmi střelami z dálky a přesnými přihrávkami na centra Sojku. V poslední čtvrtině se ani jednomu z týmů nedařilo vstřelit gól a stav byl stále vyrovnaný. Po dlouhém bránění rozhodčí vyloučili jednoho z brněnských obránců a Stepp získal přesilovou hru. Skvělou střelou za šestimetrovou hranicí se trefil skvěle bránící Khamidullin a rozhodl tak zápas.

12.4.2014 Stepp Praha - Sl. Hradec Králové 2-9  (0:0 / 1:4 / 0:1 / 1:4)

V posledním zápase tohoto turnaje se Stepp utkal s Hradcem Králové, se kterým Stepp hrál ze začátku velmi vyrovnaně. Za první čtvrtinu nepadla ani jedna branka, což jen dokazovalo kvalitu obrany obou týmů. Ve druhé čtvrtině ovšem Hradec naprosto překvapil svou dravostí a čtvrtinu s přehledem vyhrál 4:1. Ve třetí čtvrtině byl vstřelen jen jeden gól, bohužel do steppácké branky. V poslední čtvrtině už steppáci vypadali unaveně a hráli laxně. Podle toho také vypadala jejich hra a jediný gól po nařízení penalty.

TCelý turnaj nelze hodnotit nijak kladně. Steppáci chtěli pomýšlet na medailová umístění a takhle jich určitě dosáhnout nemohli. Steppáci ale alespoň získali důležité 2 body proti Brnu. Doufejme, že příště se jim bude dařit lépe.