Dnem 27. října začala další sezona i pro starší žáky. Steppáci odjížděli v plné sestavě z Hlavního nádraží v 6.30 do Děčína. Jako jejich soupeři nastoupili: Frezko Strakonice „B“, KVS Plzeň a Přerov.

• Parobek J. - 1

V prvním zápase se Steppáci utkali s týmen Strakonice B. Stepp si vedl celkem dobře, ale hráči, zvlášť v první čtvrtině byli často nesoustředění. Přes několik neproměněných jasných příležitostí, nakonec zvítězili s výsledkem 13:5.

27.9.2014  Stepp Praha - KVS Plzeň
12-8  (6:0 / 2:4 / 1:1 / 3:3)

• Jiruš A. - 5
  • Štrk Z. - 2
  • Balšánková - 1

Po tříhodinové pauze Stepp hrál svůj druhý zápas a to proti Plzni. Ze začátku si Steppáci vedli velmi dobře a to se projevilo i na skóre. Po první čtvrtině byl stav utkání 6:0 pro Stepp. Jenže po první polovině zápasu, začal výkon Steppu upadat, hráči začali hrát velmi laxně a dovolili soupeři se vzchopit. I přesto nakonec Stepp uhájil vítězství 12:8.

• Štěrbová A. - 1

Svůj poslední zápas hrál Stepp proti Přerovu. Steppáci konečně projevili svoji plaveckou aktivitu, střelecky se chytl celý tým a tak šlo skóre značně nahoru. Celkově Stepp podal dobrý výkon a tak mohl trenér hodně střídat.  Nakonec Steppáci uhráli úspěšný zápas, který skončil 24:0.