Starší žáci Steppu odjížděli v sobotu 11. října hned brzy ráno do Děčína, aby se utkali s TJ Táborem, SK Slávii Praha a s domácím týmem SK Děčínem.

11.10.2014   Stepp Praha - TJ Tábor
4-13  (0:3 / 1:1 / 1:4 / 2:4)

• Anfilov T. - 2
  • Dvořák M. - 1
  • Grecký J. - 1

V prvním zápase se Steppáci snažili stavět zónovou obranu, která jim  celkem vycházela, ale v útoku už to bylo horší. A díky jejich neproměněným akcím se Steppu stále nedařilo dávat góly. Už v první čtvrtině prohrával Stepp 3:0. Druhou čtvrtku se zasnažili, ale přesto padla jedna branka obou týmů. Bohužel ani druhou polovinu se Steppáci nevzchopili natolik, aby náročného soupeře porazili. Konečný stav utkání byl tedy 13:4.

11.10.2014   SK Děčín - Stepp Praha
11-4  (3:2 / 4:1 / 3:0 / 2:1)

Ve druhém zápase se Steppu také nevedlo, tak jak by si představovali. V první čtvrtině zápasu se ještě drželi, a čtvrtka skončila 3:2 pro Děčín. Obrana byla dobrá, ale v útoku to zase pokulhávalo. A především, díky jejich nejsilnějšímu hráči, druhá čtvrtina skončila 4:1. Konec zápasu byl pro Stepp velmi slabí, třetí čtvrtina dopadla 3:0 a trenér družstva začal více střídat. Tak si mohli i všichni ostatní hráči z týmu vyzkoušet těžkost jejich soupeře.  Zápas skončil 11:4 pro Děčín.

• Jiruš A. - 1

Na třetí zápas se Slávii, jakožto se slabším soupeřem, se Steppáci těšili. Zvlášť po dvou tak náročných zápasech. Stepp nasadil drtivé tempo už od samého začátku a po první čtvrtce to bylo 1:5, právě pro Stepp. Dál Steppáci pokračovali v podobném tempu a trenér tak mohl hodně střídat. Steppáci nakonec dovedli zápas až do vítězného konce a zápas skončil 12:5.