Začal nový ročník Stepp ligy!
Stepp liga je soutěž pro všechny děti ze Steppu a právě minulý víkend se odehrálo její první kolo.
O co přesně se jedná? Tato liga je určena jen pro děti, které hrají pólo ve Steppu, a to dokonce i pro ty nejmenší. Tento nápad se zrodil v hlavě trenérky Jany - malých Steppáků stále přibývalo a bylo jasné, že je třeba, aby si všichni zahráli i v zápase, protože tréninky tvoří jen polovinu toho být sportovcem: ) A tak Jana vymyslela, že uspořádáme jedinečnou ligu, určenou pro všechny naše děti!

A tak se také stalo, minulý rok proběhl první ročník. Když jsme viděli, jak si turnaj užívají nejen děti, ale i rodiče, neváhali jsme a letos začala druhá sezóna. Opět jsme děti rozdělili do tří týmů, přiřadili jim trenérky a v neděli 17. listopadu jsme začali.

Týmy se opět ukázaly jako velmi vyrovnané:
První zápas odehráli Mimoňové proti Modrým drakům a přestože Mimoňové měli rychlý nástup a ze začátku vypadali jako velká hrozba, Modří draci se nevzdali a zápas skončil remízou 7:7.
Mimoňové nastoupili hned do dalšího zápasu proti Oranžovým kachnám. Přestože měli na odpočinek jen velmi málo času, únava na nich nebyla znát a vyhráli 6:5! Výsledek byl velmi těsný, můžeme se těšit na další zápas – podaří se Kachnám odveta?
Třetí zápas byl také velmi napínavý, Oranžové kachny a Modří draci se neustále přetahovali o vedení, nakonec se ale Kachnám podařilo zvítězit 9:7. Modří draci to však nevzdávají a trénují na příští zápas.

FOTOGALERIE


Žebříček po prvním kole:
Mimoňové 3 body
Oranžové kachny 2 body
Modří draci 1 bod

m-obrMimoňové složení: Elína, Anička B., Jonáš, Orian, Martin, Vojta Svoboda, Terezie, Emma, Julča, Zvonďa, Jiřík, Kuba P., Kuba S., Bárny

ok-obrOranžové kachny: Klárka, Klaudie, Franta, Vojta Rous, Sofča, Ilja, Béďa, Ríša, Mikuláš R., Sáva, Mikuláš V., Eliška, Bohouš, Jarda, Péťa

md-obrModří draci: Maruška, Simon, Kačka, Zuzka, Šárka, Anička Dušková, Saša, Standa, Liam, Matyáš, Tadeáš, Filip, Theo, Kája

 

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR