V sobotu 14. 12. pokračovala Stepp liga posledním turnajem v kalendářním roce 2013. Opět se sešly všechny tři týmy připravené bojovat o další důležité body v naší malé lize.

První zápas mezi Minoňi a Oranžovými kachnami přinesl hned na začátek turnaje napínavou bitvu se spoustou gólů. Zápas byl vyrovnaný a všichni Steppáci bez rozdílu věku bojovali o každý balón. Nakonec byli úspěšnější Minoňové, kteří vyhráli 15:10.
V druhém zápase byl soupeřem Mimoňu tým Modrých draků. Mimoňům chyběl zkušený hráč Kuba Parobek, Modří draci i této skutečnosti využili a Mimoně porazili o sedm gólů 11:4.
Na základě předchozích výsledků by se neznalému divákovi mohlo zdát, že zápas mezi Modrými draky a Oranžovými kachnami může mít jasného vítěze, potvrdilo se však, že Stepp liga je velmi vyrovnaná soutěž, ve které není jasný favorit. Kachny se oklepaly z ranní porážky a kvalitně se připravily na Modré draky, díky čemuž ve vyrovnaném zápase vyhráli 9:8

Mimoňové vs. Oranžové kachny 15:10
Modří draci vs. Mimoňové 11:4
Modří draci vs. Oranžové kachny 8:9

Tabulka po druhém kole:
Mimoňové 5 body
Oranžové kachny 4 body
Modří draci 3 body

    Během turnaje našich nejmenších se vyhlašovali a hlavně oceňovali hráči s nejlepší docházkou na tréninky. V mladších žácích měli nejlepší tréninkovou docházku Ríša Osond a Martin Vániš, kteří na tréninku chyběli pouze jednou a v přípravce nejčastěji trénovali s jednou absencí Simon Vyšín a se dvěma absencemi Béďa Štěpánek. Všem chlapům blahopřejeme a doufáme, že si tuto výbornou docházku udrží i v roce 2014.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR