Netradičně v pátek se odehrálo poslední kolo Stepp ligy. Bohužel z organizačních důvodů byl zrušen turnaj v dubnu i v květnu, takže letošní Stepp liga byla trochu kratší než loni.

Do závěrečného turnaje vstupovali Mimoňové a Modří draci se 7 body, Oranžové kachny byly trochu v závěsu se 4 body.

Hned v prvním zápase se proti sobě postavili Mimoňové a Modří draci. Modří draci celý zápas vedli hlavně díky Theovi a Zuzce, kteří nepustili skoro žádný gól do branky, a také díky Tondovi, který na opačné straně hřiště střílel jeden gól za druhým. Opory Mimoňů, Kuba a Martin, se také snažili, stříleli i bránili, ale na Modré draky nakonec nestačili. Zápas skončil 3:6.

Ve druhém zápase nastoupily proti Mimoňům Oranžové kachny. V prvních chvílích to vypadalo, že kachnám nedorazí dostatek hráčů, a tak je posilnil Marcel Dvořák, který hrál Stepp ligu loni. A Marcelova podpora Kachnám výrazně pomohla, zatímco Marcel hlídal nejdříve bránu a následně bral míče na posledním, zbytek Kachen střílel, nastřílel Mimoňům 10 gólů a Kachny vyhrály 10:5.

V posledním utkání se utkaly Kachny s Draky. Kachnám zřejmě prospělo rozplavání v předchozím zápase, zatímco Draci během pauzy lehce zatuhli a už se jim tolik nedařilo. I přesto byl zápas celkem vyrovnaný a až ke konci se Kachny dostaly do vedení a vyhrály 6:4.

Tabulka po konci turnaje:
Modří draci 9
Oranžové kachny 8
Mimoňové 7
 

Nakonec tedy Mimoňové získali bronzovou medaili, Kachny díky dvou výhrám na posledním turnaji získaly druhé místo a Modří draci, kteří sezónu začali nejhůře, vybojovali zlato. Kromě medailí se rozdávaly i odměny za docházku: v přípravce obhájil první místo Kája, který chyběl jen na jednom tréninku (a to ještě omylem) a druhé místo, jen se dvěma absencemi, obsadil nováček Liam. V mladších žácích byly také odměněny dvě stálice, a to Martin a Ríša, k nim se přidal se skvělou docházkou Fanda. Na závěr ligy byli všichni odměněni dorty, které upekla trenérka Lenka a po kterých se opravdu jen zaprášilo.

Těšíme se na příští sezónu: ) Krásné prázdniny!

FOTOGALERIE:

1. Modří draci
2. Oranžové kachny
3. Mimoňové
4. dort a medaile

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR