2.německá liga

Muži do Chemnitzu odjížděli sice bez trenéra G.Krivokapiće, ale zato v roli obrovského favorita, takže větší obavy vzbuzovala zasněžená cesta, než soupeř. Průběh utkání byl jednoznačný, vše začal dvěma góly dorostenec S.Heller, který se dokázal velmi pěkně prosadit z pozice centra. Jasnopu převahu Steppu tak dokázali krotit pouze nepřesně pískající rozhodčí, kteří dovolili domácímu týmu zákroky, za které by se nemuseli stydět ani wrestleři. Přesto Steppáci jasně vyhráli 11-2 a udrželi tak letošní neporazitelnost.

20180120 chemnitz5

Číst dál...

Po vánoční přestávce se opět naplno rozeběhly všechny soutěže, německou ligu nevyjímaje. Muže čekal tým WU Magdeburg, který v této sezóně dosud neprohrál a Steppáci tak odjížděli do Magdeburgu s vidinou velmi vyrovnaného utkání. Do utkání navíc nemohl příliš zasáhnout ani steppácký trenér G.Krivokapić, který v minulém utkání obdržel červenou kartu a utkání tak sledoval pouze z tribuny. Dva chybějící domácí hráči a dobrá připravenost hostů však rozhodla o tom, že si Stepp domů odvezl jasnou a zaslouženou výhru 16-8.

 180113 magdeburg

Číst dál...

Muži přivítali B-tým Plavna a po loňské remíze čekali podobně vyrovnané a obtížné utkání. Díky výborně odehrané první čtvrtině bylo o vítězi utkání rozhodnuto poměrně brzy. Steppáci byli ve všech herních činnostech lepší a obzvlášť počet zblokovaných střel byl perfektní. Steppáci utkání zvládli s přehledem a jasně vyhráli  13-5.

Číst dál...Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR