Muži přivítali B-tým Plavna a po loňské remíze čekali podobně vyrovnané a obtížné utkání. Díky výborně odehrané první čtvrtině bylo o vítězi utkání rozhodnuto poměrně brzy. Steppáci byli ve všech herních činnostech lepší a obzvlášť počet zblokovaných střel byl perfektní. Steppáci utkání zvládli s přehledem a jasně vyhráli  13-5.

• Rezek Š. - 1

Než se ale hosté na bazénu rozkoukali prohrávali po třech minutách o tři branky a v polovině druhé čtvrtiny dokonce o pět. Steppu se v obraně dařilo blokovat střely soupeře a díky rychlým přechodům do útoku skóre narůstalo. Dařilo se také centrům, kteří zařídili několik branek a vyloučení. Nebýt laxního nasazení v závěru utkání, kdy soupeř vstřelil dvě snadné branky, mohl být brankový rozdíl ještě vyšší.