Steppáci doma hostili prvoligový tým Kometu Brno ve které hrají dva hráči české reprezentace a jeden z nejlepších sedmi hráčů loňské sezóny. Steppáci šli do utkání z prvního místa II. ligy, ve které ztratili pouze jediný bod po výhře v penaltovém rozstřelu nad Ústím nad Labem. Po takto rozehrané sezóně měli Steppáci v plánu postup do elitní české soutěže - I. ligy mužů.

• Preininger T. - 1

Steppáci do zápasu doslova vlétli. Po zisku Východoněmeckého poháru chtěli uspět i v domácí soutěži. Jejich nasazení bylo vidět už od první minuty. První čtvrtinu vyhráli 10:2 a bylo po zápase. Zbytek zápasu probíhal v podobném duchu jako první čtvrtina. Steppáci měli ve všech směrech převahu. Ke konci zápasu nebyl jejich výkon už tak soustředěný a dovolili tak brněnskému týmu upravit výsledek na konečných 28:8.

• Berec M. - 1

Ve druhém zápase se žádné překvapení nekonalo. Steppáci nedovolili brněnskému týmu žádnou vetší akci. Navíc většinu chyb prvoligového týmu trestali rychlými protiútoky, které končily zvýšením skóre na straně domácího Steppu Praha.

Steppáci si tak po těchto dvou zápasech zajistili postup do prestižní české soutěže.

{qtube vid:=bU35Vdj5a2c w:=500 hd:=1}