Chyba
  • JFolder: :files: Cesta není ke složce. Cesta: /stepp/htdocs/images/clanky/120310-wcoa
Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/clanky/120310-wcoa

Stepp poprvé v historii pořádal Německý pohár v Praze. V tomto utkání, hraném na venkovním podolském bazénu, slavil výhru nad SC Chemnitz 9-4. Díky této výhře Stepp postupuje do semifinále Poháru.

10.3.2012 Stepp - SC Chemnitz von 1892
9-4 (1-0 / 3-3 / 1-0 / 4-1)

• Rezek Š. - 3
  • Berec M. - 2
  • Petr. T. - 2
  • Karabut Va. - 2

Stepp nastupoval do utkání jako favorit, ale střelecká nemohoucnost hráčů zapříčinila nečekané komplikace. Diváci a fanoušci, kterých dorazil i na venkovní zápas velký počet, tak mohli vidět vyrovnané utkání, které rozhodavala až poslední čtvrtina.
Utkání začalo útočným náporem Steppu, ale díky tragickému zakončování se Chemnitzu dařilo hru srovnat a držet naději na nečekaný úspěch. V poslední čtvrtině se naštěstí domácím hráčům začala střelba dařit více a díky tomu utkání rozhodnout.
Zajímavostí kola bylo místo utkání. Utkání se odehrálo ve venkovním bazénu v rámci akce Winter Classic Open Air. Oba týmy ale utkání odehráli naplno a diváci jistě tímto zážitkem nebyli zklamáni.
Velký dík patří steppáckým dobrovolníkům, kteří po celé utkání roznášeli divákům teplé nápoje a umožnili jim tak zimou nerušený, sportovní zážitek.