Chyba
  • JFolder: :files: Cesta není ke složce. Cesta: /stepp/htdocs/images/clanky/120421-plauen
Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/clanky/120421-plauen

Stepp jel do Plauenu s cílem oplatit podzimní porážku, ale bohužel se opět radoval SVV Plauen po vítězství 8-7.

22.4.2012 SVV Plauen - Stepp Praha
8-7 (2-1 / 3-3 / 2-1 / 1-2)

• Margita V. - 4
  • Berec M. - 1
  • Petr. T. - 1
  • Rezek Š. - 1

Domácí nastoupili do utkání daleko lépe než Stepp a hnáni plným stadiónem, byli ve všech ohledech lepší než hosté. Steppu se ale podařilo náporu poměrně úspěšně bránit a díky tomu ztrácel po první čtvrtině na domácí pouze jednu branku.
Druhá čtvrtina už byla podstatně vyrovnanější a diváci viděli tři branky na každé straně.
Třetí čtvrtina přinesla několik sporných rozhodnutí od rozhodčích, která do utkání vnesla nervozitu a následně také dva vyloučené steppáky do konce utkání. Plauenu se díky tomu podařilo zvýšit náskok na 7-4, ale to bylo na delší dobu od něj vše.
Stepp, povzbuzen brankou na konci třetí čtvrtiny, začal být v poslední čtvrtině lepším týmem a úspěšně náskok vymazal.
Plauenu se podařilo štastným gólem, dvě minuty před koncem rozhodnout o svém vítězství, neboť Steppu se na tuto branku už nepodařilo odpovědět.