Poslední dvě utkání v sezóně pořádal Stepp v domácím prostředí a hráči se chtěli s fanoušky rozloučit co nejlépe. To se také povedlo, Stepp nejprve v sobotu oplatil Drážďanům porážku a v neděli deklasoval Chemnitz. Steppu se tak podařilo potvrdit konečné druhé místo v lize.

120616-stp-dre

16.06.2012 Stepp Praha - SGW Dresden  7-4 (2-0 / 1-0 / 2-1 / 2-3)

• Petr T. - 3
  • Margita V. - 1
  • Procházka I. - 1
  • Vološčuk M.. - 1
  • Rezek Š. - 1
  Utkání se kvůli rozhodnutí vedení bazénu přesunulo do vnitřních prostor a v horkém počasí to bylo znát na výkonu obou mužstev. Zatímco při duelu v Drážďanech mohli diváci vidět velmi plavavé pólo, v Podolí oba týmy působily velmi unaveně.
Oba týmy vsadily na zónovou obranu, ale úspěch slavil hlavně Stepp. Pomalu, ale jistě navyšoval své vedení až do třetí čtvrtiny. Drážďany slavily gólový úspěch až ve 23.minutě za stavu 4-0. V té době již Stepp hodně polevil a tak umožnil soupeři dotáhnout skóre na 5-3 v průběhu poslední čtvrtiny. Na konečném vítezství Steppu to ale nic nezměnilo, steppáci si vedení pohlídali a spolu s fanoušky slavili výhru 7-4.

13.05.2012 Stepp Praha - SC Chemnitz  24-7 (4-2 / 7-2 / 7-1 / 6-2)

• Holý S. - 1
  Pouze v první čtvrtině drželi hosté naději na přijatelný výsledek. Od druhé čtvrtiny ale Stepp dominoval jak v rychlosti tak v sehranosti a střelbě, a do konce utkání již nepolevil. Hráči se s fanoušky a s celým ročníkem rozloučili exhibičním výkonem a konečné druhé místo v lize potvrdili jasným vítězstvím 24-7.