Druhé kolo ligy hrál Stepp opět doma, ale tentokrát přijel těžší soupeř. SGW Dresden má i letos nejvyšší ambice, takže se dal očekávat velmi zajímavý zápas. Steppáci podali bojovný týmový výkon a ve velmi pohledném utkání porazili Drážďany 11-6.

• Vološčuk - 2
  Stepp začal skvěle, nevyplaval sice úvodní balón, ale po úspěšné obraně, rychlým protiútokem vstřelil první branku utkání. Následně ubránil přesilovou hru soupeře a z protiútoku zvýšil náskok na 2-0. Hosté ale neklesali na mysli a během tří minut dali tři branky a ujali se vedení. Stepp ale dokázal v poslední minutě proměnit dvě přesilové hry a získal vedení zpět.
Druhá čtvrtina byla ve znamení zvýšení již tak velkého plaveckého nasazení. Útoky se přelévali z jedné strany na druhou, ale úspěšný byl hlavně Stepp, hosté dokázali na čtyři branky domácích odpovědět pouze jedním gólem v závěru čtvrtiny a domácí tak v polovině utkání měli již nadějný náskok 8-4.
Druhá polovina utkání byla plavecky o něco málo slabší a oba týmy přešly na zónovou obranu. to se projevilo také na počtu vstřelených branek, kdy Stepp již v poklidu kontroloval vývoj hry a nedopustil, aby tradičně fantastické publikum vidělo nějaké steppácké zaváhání. Fanoušci tak mohli ve velmi atraktivním utkání vidět další výhru Steppu 11-6.

malá část skvělých fanoušků, která pomohla Steppu k výhřemalá část skvělých fanoušků, která pomohla Steppu k výhřemalá část skvělých fanoušků, která pomohla Steppu k výhře