Chyba
  • JFolder: :files: Cesta není ke složce. Cesta: /stepp/htdocs/images/clanky/2013/130112-plauen
Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/clanky/2013/130112-plauen

Zápas v Plauenu byl pro muže jedním z velmi důležitých zápasů v boji o přední pozice v lize. S favoritem soutěže a loňským mistrem SVV Plauen, který byl podporován plným hledištěm, si však Steppáci poradit nedokázali a těsně prohráli 8-10.

12.1.2013 SVV Plauen - Stepp
10-8 (5-3 / 1-3 / 2-1 / 2-1)

• Petr T. - 4
  • Rezek Š. - 2
  • Procházka I. - 1
  • Zubal R.. - 1
  Steppáci měli pměrně slušný vstup do utkání a v polovině čtvrtiny vedli 3-2, Plauen ale reagoval zvýšeným tlakem v útoku a během dvou minut obrátil skóre na 5-3 ve svůj prospěch.
V druhé čtvrtině se hra trochu uklidnila a toho Stepp využil, využil přesilovou hru a několik střeleckých příležitostí a v polovině utkání byl stav vyrovnaný 6-6.
Druhá polovina utkání byla velmi fyzicky náročná, hodně se plavalo a také přibylo tvrdých osobních soubojů. Steppáci se statečně drželi, ale domácí byli v každé čtvrtině o trochu lepší zejména v důrazu a vždy se jim podařilo vstřeli o jednu branku více. Minutu a půl před koncem Steppáci sice jěště snížili na rozdíl jedné branky, ale hned z následného útoku dostali branku, kteráý utkání rozhodla.
Plauen zvítězil 10-8 a Steppu se cesta za prvním místem velmi zkomplikovala.