Mužský A tým Steppu Praha přivítal v dalším kole 2. německé ligy po dlouhé době na svém domácím hřišti v Podolí, před plnou tribunou soupeře z klubu SV Zwickau von 1904 a zápas to byl vydařený, korunovaný zdánlivě hladakou výhrou v poměru 20:6.

• Karabut Vad. - 1

Týmu pro tento zápas chyběli zranění klíčoví hráči - kapitán Tomáš Petr, Viktor Margita, Martin Januš a nemocný Milan Bilas, ale i přes takto velkou marodku si steppáci se soupeřem poradili.

Od samého začátku zápasu bylo vidět, že steppací nechtějí dát soupeři žádnou čanci.  Hned od prvního hvizdu rozhodčích se steppáci ujmuli vedení a snažili se nahnat skóre, aby soupeře co nejdříve zlomili. Drobný útlum v aktivitě přišel ve druhé čtvrtině utkání, ale od třetí čtvrtiny Stepp opět zabral a i díky vynikající atmosféře domácí plné tribuny postupně navyšoval skóre do konečné podoby.

Steppu se dařilo při důsledné osobní obraně odebírat soupeři míče a v rychlých brejcích přesně zakončovat. "Věděli jsme, že po plavecké stránce jsme na tom velmi dobře, hrajeme na domácím hřišti a soupeř, který je zvyklý na bazén menších rozměrů může mít na konci zápasu potíže, což se nám potvrdilo." Říká centr Steppu Petr Volek.

Díky dobrému výkonu týmu dostal v poslední čtrtině příležitost mladý teprve 15-ti letý David Kočí, který nedostal ani branku a je velkým příslibem do budoucna.