Muže čekají tří utkání ve třech víkendech a Steppáci tento blok zahájili v Berlíně proti domácímu týmu SG Schöneberg. Vánoční tréninková pauza byla na hráčích znát, přesto svým výkonem, zejména v první čtvrtině, nedali soupeři šanci a s přehledem vyhráli 15-7.

• Rebrikov V. - 1

Steppáci do zápasu nastoupili s osobní obranou, díky které v první čtvrtině, prakticky rozhodli o vítězi tohoto utkání. Domácí totiž měli velké problémy se dostat k pořádné střele, zato Steppáci své rychlé útoky velmi dobře zakončovali.
Ve druhé čtvrtině se změnila pouze soustředěnost Steppu, hráči poněkud povolili a tak se domácí přeci jen dostali zpět do hry a čtvrtina zkončila nerozhodným výsledkem 2-2.
Ve druhé polovině opět Steppáci drželi osud utkání pevně ve svých rukou a pozvolna navyšovali svůj náskok až ke konečné výhře 15-7.