Poslední soutěžní utkání v roce 2014 odehráli muži v Chemnitzu a bylo to utkání vítězné. Steppáci přijeli soustředěni na utkání a i přes drobná taktická pochybení si výhru kontrolovali od začátku utkání. Stepp přehrál poslední tým tabulky v poklidném tempu 17-5.

• Tomčík M. - 1

Steppáci do zápasu nastoupili naplno, ale rychlý zisk dvoubrankového vedení je ukolébal a vyrazně povolili v soustředění na hru. Proto čtvrtinu vyhráli pouze 4-2.
Po důrazném upozornění od trenéra se ve zbylých čtvrtinách vrátili k soustředění na zápas a díky lepší rychlosti nejen v plavání, ale také v zakončování přesilových her se domácím velmi rychle brankově vzdalovali až na konečnou výhru 17-5.

Zajímavostí utkání byl první ligový start steppáckých dorostenců Mynáře a Peška, kteří podali dobrý výkon a ukázali, že jsou dobrým příslibem do budoucna.