Stepp přivítal vedoucí tým tabulky SGW Brandenburg a i proti tomuto týmu chtěl udržet 2 roky trvající domácí neporazitelnost. V dramatickém utkání plném pěkných akcí a zvratů se to Steppu podařilo a po výhře 14-11 dokonce přeskočil hosty a obsadil první místo v tabulce ligy.

• Zubal' R. - 1

Stepp začal utkání opatrně a rozhodně se neuchyloval ke zbrklému zakončování útoků. Tím eliminoval silnou zbraň hostů - rychlé protiútoky. Díky dvěma proměněným přesilovkám se domácí ujali vedení 2-0. Hosté poté snížili, ale dva góly z centra pomohli Steppu navýšit vedení na tři branky. Patnáct vteřin před koncem čtvrtiny získali hosté již druhý pokutový hod. Tento, narozdíl od prvního proměnili a snížili stav utkání na 4-2.
Ve druhé čvrtině se Stepp vybral slabší chvílku a i přes velký počet šancí přidal pouze jednu branku, hosté naopak přidali v aktivitě a díky tomu snížili náskok na pouhou jednu branku v polovině utkání.
Druhá polovina utkání měla tři fáze. Hned v úvodu Stepp vstřelil čtyři branky a vypracoval si tak vedení 9-4. Bohužel hráči pak začali hrát opatrně, na jistotu a Brandenburg toho hned využil a v průběhu třetí a na začátku čtvrté čtvrtiny vstřelil šest branek, vyrovnal utkání na 10-10 a byl psychicky velmi nahoře.
Stepp ale utkání nezabalil, fanoušci ho stále hnali kupředu a tak během posledních třech minut dokázal vstřeli čtyři branky a pouze jednu obdržet. Utkání tak skončilo papírově jasnou výhrou Steppu, ale průběh utkání jistě přivodil mnoha fanouškům infarktové stavy.
Zajímavostí utkání byly čtyři pokutové hody, které si hosté vypracovali, ale pouze dva z nich dokázali proměnit, což v takto vyrovnaném utkání hrálo svoji důležitou roli.