Stepp do Magdeburgu odjížděl bez čtyř hráčů základní třináctky a tušil, že utkání pro něj bude o to těžší. Vyrovnané utkání bylo plné vyloučených a přesilové hry Steppu sedly - sedm branek vstřelil Stepp díky přesilovým hrám. Střelecky se dařilo hlavně kapitánovi T.Petrovi, který vstřelil šest branek a výrazně  pomohl k výhře 10-8. Steppáci tak mohli oslavit výhru i se skupinkou českých fanoušků, kteří utkání v Magdeburgu navštívili.

tym

7.3.2015  WU Magdeburg - Stepp Praha
8-10  (3:3 / 1:3 / 2:1 / 2:3)

• Petr T. - 6
  • Šimek J. - 2
  • Vološčuk M. - 2

Stepp začal utkání opatrně, využil všechny tři přesilové hry, ale domácím se vždy podařilo jednobrankové vedení hostů vyrovnat. Steppáci se hodně zlobili při třetí obdržené brance - nefunkční časomíra neukazovala čas a domácí podle výroku rozhodčích využili přesilovou hru v poslední vteřině čtvrtiny.
Další dvě čtvrtiny se nesly v podobném duchu, aktivní hosté získávali přesilové hry, které celkem úspěšně proměňovali, ale domácí, hnáni plným hledištěm, vždy náskok dokázali stáhnout. Nadějný byl hlavně tříbrankový náskok, který Stepp získal na začátku třetí čtvrtiny, ale Magdeburgu se podařilo rozstřílet nedokonalou steppáckou zónovou obranu a skóre se opět vyrovnalo.
V poslední čtvrtině Stepp získal další čtyři přesilové hry a tři z nich proměnil, naopak Magdeburg odešel fyzicky a po neproměněné penaltě i psychicky a již nedokázal s vývojem utkání nic udělat.

Zajímavostí utkání byl velký počet vyloučených na straně domácích - 15 a jeden pokutový hod, který Stepp neproměnil.