Stepp zavítal na bazén posledního družstva ligy SC Chemnitz von 1892. V souboji posledního s prvním byl tedy jasným favoritem a pouze hrubé podcenění soupeře by Steppu mohlo zkomplikovat tento zápas. Steppáci ale soustředěným výkonem neponechali nic náhodě, v utkání jasně dominovali, a proto vyhráli s jasným náskokem devíti branek 15-6.

• Šimek J. - 1

Chemnitz do utkání nasadil omlazený tým s cílem zabránit Steppu v plavecké převaze. Stepp ale hned v první čtvrtině ukázal svojí sílu - po pěti minutách vedl 4-0 a trenér domácích si vzal oddechový čas. Chemnitz poté dokázal vstřelit branku, ale to bylo na delší dobu z jeho strany vše. Steppáci v průběhu druhé čtvrtiny navýšili náskok až na sedm branek.
V druhé polovině utkání Stepp už poněkud polevil a tak se občas k brankové příležitosti dostali i domácí, přesto o výsledku utkání nikdo nepochyboval, Stepp dominoval ve všech činnostech a vyhrál jasným rozdílem devíti branek.