Minulé kolo překvapivě remízoval SG Schöneberg Berlin s druhým týmem tabulky a vyslal tak Steppu varování. Stepp doma body ale příliš nerozdává, na hosty z Berlína se pečlivě připravil a utkání nijak nepodcenil. Vyrovnanou partii se Steppu podařilo zlomit ve třetí čtvrtině, kdy hosté z Berlína plavecky poněkud odpadli a rozjetému Steppu již nedokázali konkurovat. Stepp doma vyhrál 14-7.

• Tomčík M. - 1

Stepp začal první čtvrtinu dobře, proměnil tři ze čtyř přesilových her, ale díky dobré střelbě hostů se skóre měnilo na obou stranách.
Ve druhé čtvrtině pokračoval boj domácích s náročnou fyzickou hrou hostů z Berlína. Díky aktivnímu pohybu v útoku se Steppu dařily pěkné akce, bohužel v obraně to bylo o něco slabší a hosté se, díky dobré střelbě, stále drželi na dohled.
Ve třetí čtvrtině Schöneberg už nestačil plavecky a domácí tak rázem měli mnoho brankových příležitostí, kterých dokázali využít pouze v omezené míře. Hra se tak občas velmi rychle přelévala ze strany na stranu a diváci si tak přišli na své.
V poslední čtvrtině Stepp udržoval náskok a již v poklidu dohrál toto utkání, ve kterém porazil SG Schöneberg Berlín o sedm branek.