Poslední domácí utkání v roce 2015 odehráli muži proti týmu SV Zwickau 04. Utkání mělo vyrovnaný průběh, činily se hlavně letní posily obou týmů - Pavle Vukičević dal za domácí tým pět branek a hostující Zoltán Szabo tři. Stepp si díky skvělé první čtvrtině vybudoval vedení, které se mu podařilo udržet až do konce utkání a zaslouženě zvítězil 12-9.

• Rebricov V. - 1

Oba týmy zahajily utkání opatrně a ze zabezpečené obrany vyrážely k opatrným útokům. To se změnilo v druhé polovině čtvrtiny, kdy Stepp proměnil přesilovou hru a dvakrát z rychlého přečíslení využil chvilkovou nekoncentrovanost hostů. Na konci první čtvrtiny tedy Stepp vedl 3-0.
Po přestávce Stepp pokračoval v útočné aktivitě a proměněným pokutovým hodem navýšil vedení na čtyři branky. Toto vedení domácí tým poněkud ukolébalo a tak se v obraně začaly objevovat chyby, které hosté nekompromisně trestali a stáhli náskok na pouhou jednu branku. Stepp opět zabral a dvěma góly opět ve skóre odskočil.
Ve druhé polovině utkání hosté přidali v útoku a to jim přineslo brankové příležitosti, které využívali. Bohužel pro ně, tato jejich aktivita přinášela i chyby, které Steppáci  rychlými útoky nekompromisně trestali a udržovali si tak poměrně bezpečný náskok až do konce utkání.