Muži hostili v ligovém dvojutkání SC Chemnitz, který je aktuálně na předposledním místě tabulky. Stepp, který bojuje o příčky nejvyšší, potvrdil formu z minulých zápasů a hosty dvakrát výrazně předčil ve všech herních činnostech. Fanoušci tak mohli dvakrát za víkend vidět dvacetigólové představení domácích.
Střelecky se dařilo centrovi M.Tomčíkovi, který byl s deseti brankami (5+5) nejlepším střelcem víkendu. Svou premiéru si mezi muži odbyl i P.Sojka, který dokázal připravit penaltu. Tu i sám bezpečně proměnil a zaznamenal tak svoji první branku v mužské kategorii.

• Simoněnko S. - 1

Hosté začali skvěle - hned z prvního útoku skórovali a ujali se vedení. Bohužel pro ně to bylo poslední vedení v obou zápasech. Domácí se v první čtvrtině rozjíždeli velmi zvolna a hostům se dařilo držet se na dohled a uchovávat si naději na dobrý výsledek.
O přestávce tak byl nucen trenér P.Valovič hráčům důrazně domluvit a zbylé tři čvrtiny už byly zcela jiné. Steppáci začali lépe bránit a hlavně více a rychleji plavat. To se ukázalo jako zcela klíčové, hostující hráči plavecky postupně odpadali a útoky Steppu se stávali exhibicí. Například juniorský reprezentant A.Mynář dokázal vstřelit hattrick během pěti minut.

• Mynář A. - 1

Nedělní utkání zahájil Stepp ve velkém stylu - první čtvrtinu vyhrál 9-0 a o vítězi bylo rozhodnuto. Unavený Chemnitz nekladl přílišný odpor a tak si každý hráč Steppu přišel gólově na své, všem se podařilo vstřelit nejméně jednu branku a v poklidu natrénovat rychlá přečíslení a střelbu :-)  .