stepp-logo-bwPo tří mesíční pauze se opět rozběhla nejvyšší česká ženská soutěž. První ligu žen odstartoval turnaj v Praze Podolí. Steppačky vstoupily do prvního kola velice dobře, když bez větších problému porazily svého oddílového rivala Stepp Praha "M" 14:9.

Ve druhém zápase se potkaly se svým semifinálovým soupeřem z minulé sezóny Sl. Hradec Králové. Steppačkám se v půlce zápasu podařilo vytvořit dvou gólový náskok. Ten však neudržely a na začátku poslední čtvrtiny o něj přišly.

Steppačkám se však podařilo v poslední minutě vstřelit dvě branky a vyrovnat tak zápas na konečných 10:10.

Největším překvapením prvního kola byl třetí zápas mladých steppaček. Steppačky suveréně přehrály Baník Sokolov, který byl minulý rok velice nepříjemným a nevyzpytatelným soupeřem, rozdílem devatenácti branek 22:3.

Poslední zápas s Fezkem Strakonice se nepovedl podle představ. Steppačky v první půlce naprosto propadly. Po šestnácti minutách prohrávaly 2:7. V druhé půly byly vyrazně aktivnější než v první půli, ale celkový výsledek zápasu se jim už boužel nepodařilo zvrátit.

15.10.2011 Stepp Praha "M" - Stepp Praha "A"
9-14 (2-4 / 0-2 / 2-4 / 5-4)