V sobotu 7. 2. nastoupily za překvapivě bujaré podpory fanoušků navzdory brzkému času ženy Steppu „A“ proti Slavii Hradec Králové. V posledním střetu si sice z Hradce přivezly plný počet bodů, ale nyní nastupovaly Steppačky do duelu s odvěkým rivalem oslabeny o klíčové hráčky základu Lenku Vopálkovou, Nikolu Bušauerovou, Barboru Pačesovou a Barboru Bradáčovou. Střídačka tak zela prázdnotou a holky věděly, že v obou zápasech musí nechat všechno, aby zopakovaly úspěch z posledního kola.

• Wisnerová E. - 1

Do prvního zápasu vstoupily s velkým nasazením, s Hradcem držely tempo, ale i tak na konci třetí čtvrtiny prohrávaly o gól 5:6. Poslední čtvrtinu ale jakoby se jim do žil vlila nová krev a oživené Steppačky nastřílely Hradci čtyři góly z krásných individuálních akcí. Pár vteřin před koncem sice inkasovaly kontaktní gól neuvěřitelnou střelou z vlastní půlky od Lucie Křížové, vítězství si však už nenechaly vzít a za velkého potlesku z tribuny utkání vyhrály v poměru 9:8.

7.2.2015 Stepp Praha "A" - Sl. Hradec Králové 9-9  (0:2 / 3:3 / 3:2 / 3:2)

• Brixová A. - 3
  • Parobková K. - 3

Druhý zápas začal v o poznání pomalejším tempu, na holkách bylo vidět, že už jim docházejí síly, čehož hradecké využily a během dvou čtvrtin se ujaly vedení 4:0. Naštěstí se ve Steppačkách probudila chuť hrát dál a nevzdávat se a po gólu Karolíny Parobkové měla brankářka Hradce plné ruce práce.

Ještě tři minuty před závěrečným hvizdem ale A-tým stále prohrával 7:9, následně však po rychlé taktické poradě v oddechovém čase vstřelila Anna Brixová dva góly za sebou a stav zápasu tak byl minutu před koncem vyrovnaný – 9:9. Vítězství měly Steppačky již téměř na dosah ruky po faulu hradecké brankářky. Byl nařízený pětimetrový pokutový hod a do brány si musela stoupnout jedna z hráček, která navíc měla dle pravidel povoleno zasahovat jen jednou rukou. Při penaltě však zapracovaly nervy a Karolína Parobková nastřelila pouze břevno.

Hradecké už se naštěstí nezmohly na další útok na steppáckou branku a tak se nakonec áčko radovalo z vydřené remízy 9:9. Z turnaje celkem přidalo do tabulky tři body a s celkovým počtem 19 bodů se opět ujalo vedení I. ligy žen.

Stepp „M“ v mezičasech odehrál dvě utkání proti Fezku Strakonice „B“. Emkařky v prvním zápase s přehledem vyhrály 14:6, ale v druhém utkání došlo k nečekanému vývoji a po řadě chyb v obraně byl v polovině utkání stav přakvapivě 9:4 ve prospěch Strakonic. Po změnách v sestavě, v obraně ale i v nasazení došlo v druhé polovině zápasu k úplnému obratu a Steppu „M“ se podařilo v dramatickém závěru zdolat soupeře 11:10.