V 7. kole Poháru ČSVP se Steppačky podruhé střetly se Slavii Hradec Králové. Hradeckým se v letošní sezóně příliš nedaří a nezvykle figurují na spodních příčkách tabulky. I tak holky z A-týmu nehodlaly na zápasech nic podcenit – historie vzájemných utkání je naučila, že vedení ne vždy znamená výhru.

• Wiesnerová E. - 1

Do prvního utkání šly po hlavě a ihned se ujaly vedení 3:1. Ve druhé čtvrtině už se hra vyrovnala a hradecké se dotáhly na dvougólový rozdíl 5:3 – za takto nerozhodnutého stavu se však rozhodly vystřídat brankářku a do hry nasadit mladé hráčky. Pro Steppačky už nebyl problém takové utkání dovést do vítězného konce a za druhou polovinu nasázely hradeckým 13 gólů, přičemž inkasovaly jeden jediný.

17.1.2015 Stepp Praha "A" - Sl. Hradec Králové 11-9  (5:3/ 2:3 / 2:0 / 3:2)

střelci branek za Stepp "A":

• Vopálková L. - 4
  • Gancedo Maestro - 2
  • Parobková K. - 2

Druhý zápas začal podobně jako první, Steppačky se opět ujaly dvoubrankového vedení, které však udržely pouze do začátku druhé čtvrtiny. V té se Hradeckým podařilo srovnat na 6:6, což však naše děvčata záhy potrestala třemi góly a zvýšila svůj náskok na 9:6. Do poslední čtvrtky už hráčky Slavie vstupovaly výrazně unavenější než jejich sokyně. Ač se hradecké snažily, seč mohly, rozdíl ze třetí čtvrtky už nedotáhly – na každý gól do vlastní sítě Steppačky rychle odpověděly a utkání nakonec vyhrály 11:9.