1.liga

Ve dnech 7. – 13. 8. 2017 se v Budapešti uskutečnilo FINA mistrovství světa ve vodním pólu v kategorii Masters, kterého se zúčastnilo i ženské družstvo Steppu Praha. Stepp v Budapešti posílily bývalá brankářka Steppu Ilona Petřvalská z Brna a zkušené reprezentantky Lucie Křížová a Eva Raichlová z Plzně. Stepp Praha odehrál v nádherném národním areálu Alfred Hájos na Margit-sziget celkem 6 zápasů (4 vyhrál a 2 prohrál) s tím, že se v kategorii 35+ děvčatům podařilo získat zlato a titul mistryň světa!

170815 msbudapest006

Číst dál...

12.11.16 - Stepp "M" - Slavia Hradec Králové

Po slibném začátku první čtvrtiny a vedeni 4-1 nezvládly hráčky Steppu "M" nástup Slávie Hradec Králové a utopily zbytek zápasu školáckými chybami, o čemž svědčí smutný výsledek 9-14.

K druhému zápasu nastoupily Steppačky jako vyměněné a po soustředěném výkonu, plném pěkných akcí, bohužel podlehly těsně 8-9.

V nedělních zápasech Steppu M proti favoritkám z AJ Strakonice nedošlo, bohužel, k žádnému překvapení. Přes veškerou snahu a několik hezkých akcí v prvním zápase prohrály eMkařky se soupeřkami 7:12. Klasicky slabší první a druhá čtvrtka a naopak výborná poslední čtvrtina, přesně vystihuje výsledek.
Čtvrtiny: 3:6, 1:3, 2:3 a 1:0. Góly střílely: Sýkorová, Procházková a Parobková po 2 a Bažantová 1.

Ve druhém zápase  se hráčky eMka vybičovaly k pohlednému utkání, ve kterém ovšem neproměnily téměř žádnou přesilovou hru. Hráčky AJ Strakonice ovšem také nepustily k žádné velké akci a utkání nakonec skončilo 4:7 ve prospěch soupeřek.

Za zvláštní zmínku stojí pěkný výkon nejmladší hráčky eMka Michelle Černíkové, která se nezalekla a vsítila soupeřkám "polovinu" gólů svého týmu.
Čtvrtiny: 0:3, 1:1, 2:3 a 1:0. Góly: Černíková 2, Procházková a Kahounová po 1.